پک معده

کد کالا: N/A

در انبار

شرکت نیوشا جهت پیشگیری و درمان هر کدام از این بیماری ها و مرتفع نمودن مشکل شما عزیزان با ارائه پک کمک درمانی معده خود توانسته کمک به سزایی برای رفع این مهم نماید.

به گونه ای که با ریشه یابی مشکلات معده شما میتواند تمامی مشکلات معده شما نظیر: سوزش، رفلاکس، نفخ، زخم معده و… را برای شما حل بکند.

یکی از مواردی که بسیار حائز اهمیت برای رفع مشکلات معدوی به تعادل رساندن مزاج کلی بدن و به تعادل رساندن مزاج معده میباشد.

به تعادل رساندن مزاج کلی بدن میتواند از سردی یا گرمی زیاد تاثیرات مخربی بر روی معده و کبد داشته باشد و در مواردی که معده دچار سو مزاج و به اصطلاح سردی معده شده باشد با گرم کردن معده میتوان مشکلات بسیاری را نظیر رفلاکس را در افراد حل نمود.

نکته بعدی که در مورد مشکلات معده وجود دارد این است که بسیاری از مشکلات معده ریشه عصبی داشته و خیلی از این مشکلات نظیر استرس، نا آرامی و مشکلات خواب میتواند در افراد مشکلات معدوی را بوجود بیاورد که پک های معده نیوشا با برقرار کردن مزاج کلی بدن، مزاج معده و ایجاد آرامش و برقراری تعادل خواب در افراد میتواند تمامی مشکلات معده شما را به طور کامل و دائم ریشه کن نماید.

240,000 تومان720,000 تومان

پاک کردن انتخاب